SOS dla środowiska – warsztaty z segregacji odpadów! – przyjmowanie zgłoszeń

W związku z tym, że przygotowaliśmy już dokumenty zgłoszeniowe, oficjalnie rozpoczynamy nabór do projektu „SOS dla środowiska – warsztaty z segregacji odpadów!”. Do udziału w projekcie zapraszamy dzieci i młodzież z Lublina w wieku 7-13 lat. Jak się można zgłosić? Wystarczy pobrać dokumenty, wypełnić je i przesłać pocztą tradycyjną na adres Fundacji: ul. Tumidajskiego 6/16, 20-247 Lublin. Można również zeskanować uzupełnione dokumenty i przesłać je na adres mailowy: sos@fundacjaber.org. Zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego z koordynatorem projektu pod nr telefonu: 737 470 413. Nie warto zwlekać, decyduje kolejność zgłoszeń! Przed wypełnieniem dokumentów zgłoszeniowych zachęcamy do zapoznania się z regulaminem projektu.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Operatorem projektu jest Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej oraz Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

Umieszczono w kategoriach: sos